LEAN MANAŽER s AJ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
6-10-359137
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní společnosti hledám LEAN MANAGERA. Chcete se podílet na zavádění LEAN standardů pro efektivnější výrobu?

Vaším úkolem bude:

  • definovat strategii a plán implementace efektivity a zlepšování výrobních procesů
  • zodpovědnost za implementaci této strategie napříč celou společností
  • kalkulace finanční návratnosti přijatých opatření
  • zastřešovat školení pro oblast nástroje LEAN
  • reportování vedení společnosti
Požadavky
  • zkušenosti na stejné či podobné pozici podmínkou - implementace nástrojů LEAN
  • AJ pro komunikaci na denní bázi formou psanou i mluvenou
  • znalost výrobního prostředí a norem automotive
  • velká míra samostatnosti a iniciativy
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvěk na penzijní či životní pojištění
  • placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ
  • dotované závodní stravování