LEAN MANAGER | Jihlava

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
6-10-388605-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Víš přesně co znamená, když se řekne: "ŠTÍHLÁ VÝROBA"? Nebojíš se prezentovat svoje nápady kolegům i vedení a máš rád když můžeš něco změnit?

TAK POZOR !!!

Nehledáme totiž šedou myšku, ale borce co zná perfektně principy LEAN výroby, kterého baví změny k lepšímu, má přirozenou autoritu a dokáže motivovat a koučovat velký tým lidí.

A jak nám můžeš pomoct?

  • Poháněním globálních sítí za účelem snížení plýtvání ve výrobních procesech.
  • Definováním a řízením implementace zlepšovacích projektů v souladu s obchodními strategiemi a prioritami.
  • Vytvořením podmínek pro zajištění udržitelných zlepšení.
  • Školením a rozvojem kolegů
  • Vedením LEAN workshopů
Požadavky

A k tomu potřebuješ:

  • Být skvělý týmový hráč
  • Schopnost vysvětlit a prezentovat svoje zlepšováky kolegům a vedení
  • Umět nejen vymyslet, ale i řídit procesy zlepšování
  • Perfektní znalost principů LEAN výroby
  • Skvělá AJ je nutností (budeš hodně cestovat a prezentovat)
  • ČJ je podmínkou
  • Měl by jsi mít alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti v managementu a s vedením lidí je samozřejmost
Benefity
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Občerstvení na pracovišti