LEADER EXPEDICE| MIMO AUTOMOTIVE | 35-40K

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-21-383815-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Leader v oddělení EXPEDICE, který se domluví po telefonu s kolegy anglicky, bude koordinovat pracovní tým. Takový profil kandidáta hledáme, nejste Vy ten správný kandidát/-ka?

Co bude Vaší náplní práce?

  • koordinace všech činností expedice za účelem splnění cílů kvantity a kvality výroby
  • zodpovědnost za dodržování bezpečnostních norem
  • zabezpečení nepřetržitého balení a koordinace s příslušnými logistickými a výrobními odděleními.
  • Vedení a koordinace vedoucích směn
  • Rozvoj zaměstnanců v oddělení
  • Podpora implementace automatizace a zavádění nových procesů
  • Soulad procesu balení s jinými procesy
  • Podpora činností v oblasti digitalizace
Požadavky

Vedoucí expedice musí splňovat požadavky:

  • SŠ vzdělání, případně SOU s praxí ideálně v logistice
  • Zkušenost s vedením lidí cca 3 roky
  • Angličtina na úrovni telefonování do zahraničí
  • Pokročilá znalost MS Excel - znalost využití funkcí a kontingenčních tabulek
  • Znalosti pojmů 4M, 5S, PDCA, 5WHY, Kaizen, FIFO, LIFO, FMEA
Benefity
  • Roční odměna
  • 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)
  • Kafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)
  • Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc
  • Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
  • Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea – body cafeterie