L2/L3 PODPORA | SPRÁVCE APLIKACÍ - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
200 - 250 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
18-16-397013-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náplní práce bude:

  • Zajištění podpory svěřených interních aplikací (Application Tracking System, CRM, DMS, Marketing Automation, MS platform,..)
  • Příprava a řízení aplikačních releasů
  • Aktivní účast na změnových projektech
  • Účast na optimalizaci procesů řízení změn
  • Práce s ticketovacím systémem
  • Řešení problémů, ITIL
  • Tvorba a správa dokumentace IS
  • Zajišťování chodu a správy aplikací (L2 support)
  • Analýza, řešení požadavku na úrovni L2
  • Součinnost s týmy L1, L3 při řešení incidentů a CR
  • Komunikace a součinnost s externími dodavateli
  • Nasazování nových verzí aplikací na produkční/testovací prostředí
  • QA nad výstupem testování aplikací před nasazením do produkčního prostředí jako kontroly výstupu vývojového týmu

To vše pod zkušeným mentorem!!

Spolupráce na DPP/DPČ

Pracovní úvazek: 20-30hodin týdně, dle tvých možností

Požadavky
  • Aktivní znalost angličtiny písemně i ústně B2
  • SŠ/VŠ vzdělání, studenti VŠ jsou vítáni
  • Proaktivní přistup k řešení problémů
  • Praxe na obdobné pozici alespoň v rámci brigád nebo zajímavých školních projektů velkou výhodou
  • Zkušenosti s programováním a SQL jazykem výhodou, nikoliv podmínkou
Benefity
  • Možnost profesních školení
  • Účast na zahraničních projektech a možnost kariérního růstu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Kanceláře v centru Prahy (vedle OD Palladium)