KVALITA | MIMO AUTOMOTIVE| STABILNÍ PROSTŘEDÍ | 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 Kč
Referenční číslo
6-10-383884
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní společnosti? Chcete se podílet na nových projektech v odvětví, které je stabilní a má velký potenciál? Zašlete nám Váš životopis.

Co bude Vaším úkolem:

  • komunikace se zákazníky
  • ověření kvality u nově nakupovaných dílů
  • uvolnění do série
  • tvorba kontrolních plánů
  • řešení reklamací, kontrola nápravných opatření
Požadavky
  • praxe v oblasti kvality (min. 2 roky)
  • praktická znalost základních nástrojů a norem kvality
  • mírně pokročilá AJ (domluvíte se slovem i písmem)
  • velmi dobrá schopnost komunikovat, argumentovat, vyjednávat
  • technické myšlení (strojírenské vzdělání je výhodou, ale ne podmínkou)
  • MS Office pokročile
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • flexi pracovní doba
  • měsíční bonusy a osobní ohodnocení
  • penzijní připojištění
  • Kafeterie
  • příspěvek na firemní stravování
  • odborné vzdělávání
  • firemní akce