KOORDINÁTOR ZÁKAZNICKÝCH PROJEKTŮ s AJ, automotive

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-30-346014
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Co je pro nás na pozici KOORDINÁTOR ZÁKAZNICKÝCH PROJEKTŮ opravdu zásadní? Alespoň okrajová zkušenost s projekty, zákaznickou podporou, VŠ vzdělání technického směru a velmi dobrá AJ - pokud toto splňujete, jste ten, koho hledáme!

Nebojte se ozvat, co neumíte, Vás rádi naučíme.

Bližší informace a náplň práce k pozici:

Vedení zákaznického projektu

Příprava a podpora tvorby technických řešení a jejich dokumentace dle požadavků zákazníka

Koordinace aktivit spolupracujících oddělení

Zodpovědnost za dodržování časového plánu, dodržení zákaznických požadavků

Komunikace se zákazníkem a ostatními závody

Požadavky

Vysokoškolské vzdělání technického směru

Velmi dobrá znalost AJ nebo NJ, druhý jazyk výhodou

Zkušenosti s vedením projektů v automotive výhodou

Prezentační a komunikační dovednosti

Řidičský průkaz sk. B

  • 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • čtvrtletní a roční prémie/čvtrtletní až 3 000 Kč a roční 0-6% z roční mzdy
  • podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc
  • bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden
  • možnost částečného home office
  • cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
  • stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc
  • příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
  • firemní mateřská školka
  • bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč
  • zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
  • vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills