KOORDINÁTOR ZAKÁZEK | FULL REMOTE | ABSOLVENT

Plný úvazek
Mzda
36 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
16-1-391978-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš rád/a vše pod kontrolou, rád/a koordinuješ a organizuješ? Nestačí Ti věnovat se jen administrativě, ale chceš i komunikovat, ať už se zákazníky nebo interně s kolegy z různých oddělení? A domluvíš se německy?

Hledáme PROJEKTOVÉHO KOORDINÁTORA PRO OBLAST ZAKÁZEK - NĚMECKÝ TRH. Tvým úkolem bude koordinace celého procesu objednávky od jejího přijetí až po interní schválení a obdržení platby.

V celém procesu budeš hlavní komunikační jednotkou pro zákazníky, ale i plánovací oddělení, výrobu, obchodní nebo finanční oddělení.

Nepotřebujeme zkušenosti v oboru. Jsi absolvent VŠ a hledáš práci po škole? Ozvi se! :-)

Náplň práce:

  • Budeš zpracovávat a kontrolovat objednávku
  • Komunikovat se zákazníkem, získávat od něho potřebné dokumenty a objednávku schvalovat
  • Poté předáš požadavek plánovacímu oddělení , výrobě, popř. doladíš detaily s obchodním týmem
  • I po předání sleduješ zálohové platby, nákupní objednávky a řešíš případné požadavky na změny
  • Dbáš na to, aby byly zákazníkům včas zasílány faktury a předávány informace
  • Tvým hlavním cílem bude spokojený zákazník a včas zpracovaná objednávka
  • V rámci finančních procesů budeš kontrolovat platební podmínky, inco podmínky, číslo PO atd.

A co je nejlepší:

  • PRACOVAT MŮŽETE Z KANCELÁŘE V BRNĚ NEBO PLNĚ NA DÁLKU, POPŘ. HYBRIDNĚ
Požadavky
  • bc. nebo profesní zkušenost v oblasti financí/ekonomie/obchodu/komunikace
  • AJ na pokročilé úrovni (každodenní komunikace slovem i písmem s kolegy ze zahraničí)
  • NJ komunikativní (komunikace se zákazníky)
  • Znalost finančních procesů výhodou (Zadávání faktur do systému, zpracování plateb,..)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, orientace na zákazníka
  • Zkušenost s AX (nebo jiným ERP systémem) výhodou
Benefity
  • 2 dny dovolené navíc
  • 5 sick days
  • 13. mzda
  • home office
  • možnost práce FULL REMOTE
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • jazyková školení
  • penzijní připojištění