KOORDINÁTOR ÚSPOR| VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 42 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
4-7-400424-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi byste zúročili své znalosti z doby studia a získali zajímavou praxi u renomované a úspěšné společnosti? Domluvíte se anglicky? Pak už neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Máme tady zajímavou pracovní nabídku ve společnosti, která nabízí zajímavou mzdu a nespočet benefitů. Hledáme jak absolventy VŠ tak i kandidáty s praxí.

Náplň práce:

  • spolupráce na projektech vedoucí k úsporám nákladů
  • vyhodnocování dat
  • tvorba reportů
  • komunikace a organizace jednání v rámci společnosti i s dodavateli
  • účast na poradách zaměřených na snižování nákladů
  • podílení se na dodavatelských auditech
Požadavky
  • VŠ vzdělání (ideálně technického směru) s přesahem do ekonomické oblasti
  • AJ min. na úrovni B2
  • technický background
  • znalost MS Office - především Excel
  • dobré organizační schopnosti
  • ŘP skup. B
Benefity
  • 13., 14. a 15.mzda
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na produkty společnosti