KOORDINÁTOR STAVEBNÍCH PROJEKTŮ l VEŘEJNÝ SEKTOR

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-5-391729-13
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte stavební vzdělání a umíte řídit stavební projekty?

Máme pro Vás zajímavou pozici!

KOORDINUJTE STAVEBNÍ PRÁCE v Praze!

Na pozici tě čeká:

  • kompletní evidence stavebních činností
  • grafické zpracovávání akcí do našeho systému
  • kontrola plnění podmínek ve všech stupních projektu
  • vydávání souhlasu pro výkopové práce a zábor
  • zpracování podkladů pro koordinační jednaní a jejich archivace

Nástup možný ihned

Lokalita: Praha 7

Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • výborná znalost MS Office
  • skvělé organizační a vyjednávací dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky a benefitní program Edenred
  • penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
  • karta Multisport