Koordinátor se znalostí anglického jazyka - Cheb

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
32 700 - 38 000 Kč
Referenční číslo
9-25-395345
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi člověk, který má velmi dobré komunikativní schopnosti a kterého baví práce s lidmi? Pokud se k tomu se domluvíš anglicky, popřípadě i ukrajinsky, jsi správný adept do našeho týmu.

V současné době rozšiřujeme tým koordinátorů agenturních pracovníků do provozu logistické společnosti v Chebu.

Hledáme komunikativního člověka, který má přirozenou autoritu a férový přístup k lidem primárně pro komunikaci v anglickém jazyce, ukrajinský jazyk je výhodou.

Náplní práce koordinátora v provozu bude:

  • úzká spolupráce s vedoucími skladu (rozdělování práce zaměstnancům, dohled na vykonanou prací, předávání informací o docházce zaměstnanců)
  • komunikace s agenturními zaměstnanci na denní bázi
  • tlumočení správného postupu pracovních povinností
  • vyřizování dotazů zaměstnanců v souvislosti s pracovním poměrem
Požadavky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost ukrajinského jazyka je velkou výhodou
  • velmi dobré komunikativní dovednosti
  • organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • znalost práce s PC (MS office)
  • řp. sk. B
Benefity
  • základní hodinová mzda 218 Kč/hod.
  • osobní ohodnocení až 5000 Kč/měs.
  • 25 dní dovolené/kalendářní rok
  • služební telefon