KOORDINÁTOR PROTOTYPOVÉ VÝROBY (ELEKTROMOBILY)

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-5-386479-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete si zkusit netradiční výrobu? Lákají Vás prototypy? Jste odborník na koordinaci s tahem na branku a domluvíte se německy nebo anglicky? Právě Vás hledáme na pozici Koordinátor prototypové výroby!

Čeká Vás:

  • projektové řízení a koordinace výroby z hlediska termínu, kvality a nákladů
  • plánování a monitoring procesu prototypové výroby
  • zajištění inventury materiálů
  • kooperace s projektovým týmem
  • tvorba procesních plánů pro nastavení prototypové výroby
  • zajištění obalového materiálu
  • tvorba dokumentace
Požadavky

Potřebujeme od Vás:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (mechanika/ mechatronika)
  • zkušenosti v oblasti projektové koordinace alespoň 2 roky
  • aktivní znalost NJ, případně AJ na úrovni bezproblémové komunikace
  • dobrá znalost MS Office, MS Project
Benefity
  • možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
  • práce v čisté automotive výrobě
  • týmové prostředí a prima kolegové
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • 13. a 14. plat
  • individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
  • obědy za 22 – 27 Kč
  • odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
  • příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
  • příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
  • možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.