MATERIALS PLANNER l PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-18-393124-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Ovládáte MS Office, případně SAP?

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici EXPEDITORA - KOORDINÁTORA MATERIÁLU.

Naplň Vaší práce:

  • Zajištění dostupnosti materiálu.
  • Zajištění minimálních nákladů na dopravu.
  • Zodpovědnost za pokrytí výroby materiálem.
  • Optimalizace stavu zásob výrobních dílů ve skladu a ve výrobě.
  • Zadávání dat do systému a mnoho dalšího :)

Těším se na Vaše CV!

Požadavky
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost MS Office
  • Znalost SAP či jiných logistických systémů velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • aktivní přístup, komunikativnost, samostatnost
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • pružná pracovní doba
  • služební notebook + telefon
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • zázemí silné stabilní společnosti
  • další vzdělávání - jazykové kurzy apod.