KOORDINÁTOR LOGISTIKY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-21-398951
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nevadí ti práce s termíny, čísly a organizací celkově? Umíš navíc anglicky? Pak je toto nabídka vhodná právě pro tebe.

Pro našeho klienta, výrobní společnost na Vysočině, hledáme kandidáty na pozici KOORDINÁTOR LOGISTIKY.

Tvým denním chlebem bud:

  • komunikace se zákazníky ohledně objednávek a prodeje do sesterských společností a s tím spojená veškerá administrativa.
  • budes denně komunikovat i s kolegy plánovači z výroby.
  • denní reportování a k tomu dobrá znalost MS office, zejména Excell.
  • budete mít na starosti agendu vratných obalů a zpracovávání inventury skladů RM, FG, TG, obalů
  • s tím spojená archivace dokumentace.
Požadavky

K tomu je nutné:

  • SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické, obchodní nebo technické zaměření)
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B1 (denní komunikace)
  • MS Office - Excel – velmi dobrou znalost
  • Analytické myšlení, pečlivost, samostatnost, odpovědnost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Výhodu je praxe v logistice, nákupu nebo obchodu a znalost SAP
Benefity
  • 25 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity 2 000 Kč za rok
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění 800 Kč za měsíc
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro vás i vaše blízké
  • Odměny za pracovní výročí