KONTROLOR/KVALITÁŘ v potravinářství, od 35 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
13-18-367838
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro stabilní společnost se silným zázemím hledáme kandidáty s praxí v potravinářství – ideálně v oboru ovoce a zeleniny. Pokud máte s prací jako KONTROLOR/KVALITÁŘ zkušenosti, pošlete nám svůj životopis a my se Vám obratem ozveme!

Náplň práce:

  • průběžná kontrola čerstvosti ovoce a zeleniny
  • přejímka zboží a případné řešení reklamací s dodavateli
  • likvidace špatného zboží a vystavování souvisejících dokumentů
  • kontrola zásob a také vychystaných palet
  • práce na PC (programy Gold Stock, Excel, GIS)

Práce probíhá v 1-směnném denním režimu (12-ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden)

Mzda: 35 000 Kč - 37 000 Kč

Lokalita: Klecany - svozy ze širokého okolí ZDARMA (např. Kobylisy, Kladno, Slaný, Kralupy n./Vlt., Odolena Voda, Mělník, Neratovice, Roudnice n./Labem, Štětí), případně také poskytujeme příspěvek na dopravu

Požadavky
  • výuční list nebo SŠ vzdělání
  • praxe v oboru potravinářství
  • znalost problematiky kvality ovoce a zeleniny
  • uživatelská znalost práce na PC
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost a pečlivost
Benefity
  • smlouva na dobu neurčitou v kmenu společnosti
  • ubytování po zkušební době zdarma
  • multisport karta (doplatek pouze 180 Kč/měs.)
  • kantýna (obědy za 30 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zlevněné tarify, dovolené a další
  • svozy zdarma ze širokého okolí např. Kobylisy Kladno, Slaný, Kralupy n./Vlt., Odolena Voda, Mělník, Neratovice, Roudnice n./Labem, Štětí