KONSTRUKTÉR/PROJEKTANT | DŘEVOVÝROBA | AJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
6-5-372701
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tohle je výzva, protože hledáme třísku v kupě jehličí. Ale kdo se bojí, nesmí do lesa!!!

HLEDÁME PARŤÁKA DO TÝMU, KTERÝ JE "ROZHÁZENÝ" PO RŮZNÝCH MÍSTECH EVROPY, ALE TVÉ MÍSTO BUDE NA VYSOČINĚ!

MY ANALYZUJEME, INTERPRETUJEME A ZPRACOVÁVÁME ÚDAJE O OBJEDNÁVKÁCH/PŘÁNÍCH ZÁKAZNÍKŮ - ABY PROBĚHLA V POŘÁDKU VÝROBA A VČASNÉ DODÁNÍ.

Čeho budeš součástí?

  • Je to o komunikaci se zákazníkem (B2B) - tzn. že našimi zákazníci jsou hlavně stavební firmy, truhlářské, ale i obchodníci, maloobchodníci.
  • Je to hlavně ale o "technické komunikaci se zákazníkem". Potřebujeme, abys rozuměl výkresům, dokumentaci a byl schopný vyhodnotit proveditelnost objednávky, možné úpravy, alternativy apod.
  • 3D CAD dáváš levou zadní. Grafické plánování zatížení...
  • Budeš připravovat schvalovací dokumenty pro závěrečnou kontrolu zákazníkem.
  • Administrativa spojená se pracováním nabídky pro konkrétní zákazníky + podklady k fakturaci.
Požadavky
  • SŠ/VŠ - obory stavební, dřevomilující výhodou :-)
  • Praxe: zkušenosti s konstrukcí - dřeva, stavební, pozemní stavitelství...
  • Dobré komunikační dovednosti v mluvené i psané angličtině (B2) / němčině - výhodou
  • Zkušenosti se softwarem CAD (AutoCAD atd.)
  • Aktivní přístup zaměřený na zákazníka, schopnost analyzovat informace o zákazníkovi a najít vhodná řešení
  • Chceme týmového hráče se silnými mezilidskými dovednostmi
  • Ochota pracovat v mezinárodním týmu
  • Schopnost stanovit si priority, dodržovat termíny
  • Životopis prosím v ČJ + AJ! Přímý nadřízený je cizinec
Benefity
  • Zázemí silné, stabilní, mezinárodní, výrobní společnosti
  • Atmosféra ale lokální výrobní firmy na Vysočině :-) Žádné "pražské" manýry tu nehledejte :-)
  • Možnost Home Officu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Odborné vzdělávání/Možnost kariérního růstu
  • Pravidelné finanční bonusy
  • Cafeteria 800 Kč / měs.
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky