KONSTRUKTÉR| PŘEROV - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-10-393089-10
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost s prací v některém z konstrukčních SW? Láká tě mezinárodní prostředí a odvětví mimo automotive? Oceníš možnost seberozvoje? Pak máme pozici přímo pro TEBE!

Co bude náplní tvé práce?

  • Modelování v CAD (Tekla Structures) s využitím předdefinových maker
  • Příprava výrobní dokumentace dílců projektovaných a stavěných dle požadavků zákazníka
  • Příprava montážní dokumentace a výkazu materiálu
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru (stavební, strojní, ...)
  • zkušenosti s prací v některém z CAD softwarů (AutoCAD, SolidWork, Inventor, ...)
  • technické myšlení a chuť se rozvíjet v oboru

Výhodou pak bude:

  • znalost Tekla Structures
  • praxe v oboru
  • znalost AJ
Benefity
  • 5 dnů dovolené navíc
  • profesní vzdělávání
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • multisport program
  • firemní akce