KONSTRUKTÉR/KA | AUTOCAD | INVENTOR

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-10-386705
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho menšího týmu KONSTRUKTÉRŮ hledáme kolegu/kolegyni! Baví Tě práce v programech jako je Inventor a AutoCad? Vyznáš se ve výkresové dokumentaci a konstrukce je Tvojí vášní?

Nevadí nám, pokud jsi po škole, rádi Tě všemu naučíme! A pokud už nějakou praxi máš.. budeme jedině rádi! I tak budeš mít u nás v týmu místo!

Budeš zpracovávat konstrukční dokumentace našich výrobků, konstruovat hotové výrobky a strojní celky. Nedílnou součástí je spolupráce s ostatními kolegy, odděleními a dodržování pro nás důležité kvality!

Hledáš aktuálně pracovní uplatnění, nebo jenom cítíš, že je čas na změnu? Tou změnou můžeme být my! :)

Požadavky
  • SŠ/VŠ ideálně technického zaměření
  • AJ výhodou
  • Znalost konstrukčních programů
Benefity
  • Kafeterie
  • Kurzy AJ
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování