KONSTRUKTÉR VÝVOJE|TACHOV|Až 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-386604
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se zkušený KONSTRUKTÉR VÝVOJE!

Máte prokazatelnou zkušenost jako KONSTRUKTÉR? Dokážete se podílet na vývoji nového produktu/výrobku? Rádi komunikujete při svém zaměstnání s dodavateli, ale i zákazníky?

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis a určitě Vám sdělím k pozici bližší informace :)

Jako KONSTRUKTÉR VÝVOJE budete mít na starost:

  • Přípravu celkové dokumentace výrobku
  • Komunikaci se zákazníkem/dodavateli
  • Testování prototypů
  • Komunikace s ostatními odděleními ve firmě ohledně postupů výroby
  • Týmová práce na vývoji nového výrobku
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technickým směrem
  • Znalost práce s 3D programy
  • Znalost systému SAP
  • Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
  • Orientace v oblasti tvorby mechanické nebo elektro konstrukční dokumentace
Benefity
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 20 000 KČ
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu 2 Kč/km
  • Závodní stravování ZDARMA
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Možnost kariérního růstu