Konstruktér | nový tým - cestování | až 65 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-10-384000
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte rádi strojařinu ve spojení s automotive? Rádi cestujete? Máte zkušenost s jednoúčelovými stroji? Čtěte dál!

Pojďte pracovat pro jednoho z největších světových integrátorů automatizace, který realizuje projekty na evropském trhu. Náš partner má rozjete velké projekty primárně v Německu.

Budete úzce komunikovat se zákazníkem, kolegy na německé a čínské straně. Budete ve finále koordinovat instalaci Vaší práce u zákazníka s techniky a montáží. Pojďme si popovídat blíže.

Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání (ideálně strojírenství)
  • Velmi dobrá angličtina (denní komunikace s Německem a Čínou)
  • Velmi dobrá znalost 3D CAD (pracujeme v SolidWorks, ale dá se přeučit)
  • Zkušenost s jednoúčelovými stroji (automotive)
  • Budou se hodit vědomosti v oblasti ergonometrie, pneumatiky, senzoriky
  • Samostatnost a dobrá organizace práce
  • Ochota cestovat (primárně jsou projekty v Německu)
  • Časová flexibilita
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Roční prémie dle výsledků společnosti
  • Pravidelní osobní ohodnocení (každý měsíc)
  • Home office
  • Vlastní organizace a rozvržení práce