Konstruktér - Elektro | Praha!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-10-383926
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání technického směru a profesionální praxi v konstrukci?

Máte znalost 3D SW?

Pro společnosti, která je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v Evropě a Středním Východě, hledám šikovného ELEKTRO KONSTRUKTÉRA.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte poslat své CV!

Vaše hlavní náplň práce na pozici konstruktér:

  • Zpracování kompletní konstrukční dokumentace
  • Konstruování 3D modelů, návrhů a výkresů nových produktů
  • Navrhování zlepšení a optimalizace používaných vývojových řešení
  • Spolupráce s technology na návrzích technologických postupů výroby
Požadavky
  • Vzdělání technického zaměření
  • Profesionální praxi v konstrukci
  • Přehled v oblasti strojírenství výhodou
  • Znalost 3D SW pro vytváření dokumentace (znalost SolidWorks výhodou)
  • Schopnost komunikace v českém jazyce podmínkou
  • Praktickou znalost MS Office
Benefity
  • Bonusový systém odměňování
  • Stabilní prostředí úspěšné české společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Prostor pro platový i profesní růst
  • Stravenky