KONSTRUKTÉR | AŽ 50.000 KČ | MIMO AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
43 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-10-386632-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného, zodpovědného KONSTRUKTÉRA! Jsme mezinárodní společnost, mimo automotive, sídlící nedaleko Havlíčkova Brodu a do našeho týmu hledáme posilu!

Ovládáš konstrukční programy, jako AutoCad a Inventor? Nebojíš se mluvit anglicky? Pokud máš k tomu všemu zkušenosti v konstrukci, ideálně jsi pracoval/a ve strojírenství s kovy a nerezovou ocelí.. tak jsi náš člověk! Rádi Tě uvítáme v týmu, budeš konstruovat pro naše zákazníky převážně v zahraničí, denně budeš v kontaktu s našimi obchodníky, zkrátka se budeš podílet se na zakázce od A do Z.

Cítíš, že je čas na změnu? Nebo se jen poohlížíš po novém pracovním uplatnění? Tak nám zašli svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ ideálně strojírenského zaměření
  • AJ na úrovni min. B1
  • Zkušenost v konstrukci alespoň 3 roky
  • Znalost AutoCad, Inventor
Benefity
  • Bonusy, prémie
  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kafeterie
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování/závodní stravování