KLIENTSKÝ PORADCE| VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-6-383871
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás komunikace s klienty a obchod? Jste energická a aktivní osobnost?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici Klientského poradce pro Olomouc!

Co Vás u nás čeká?

Denně se budete potkávat s klienty, přímo na zákaznickém centru.

Budete nabízet služby a produkty stávajícím i novým zákazníkům.

Každý měsíc se připojí řada nových klientů a Vaším úkolem bude se o ně postarat tak, aby byli spokojení.

Čeká Vás základní administrativní práce při přípravě zákaznické dokumentace a kontrole zákaznických dat.

Začátek Vám usnadní důkladné zaškolení.

Smlouva: Na dobu neurčitou

Nástup: Ihned

Požadavky

Co od Vás očekáváme?

  • zájem o komunikaci s klienty
  • proaktivitu
  • předchozí zkušenost s komunikací se zákazníky výhodou!
  • základní znalost MS Office
  • schopnost pracovat na krátký/dlouhý týden
  • odolnost vůči stresu
Benefity

Co Vám za to nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení (bonusy, prémie)
  • 5 týdnů dovolené
  • dny volna navíc
  • stravenky
  • smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • kafeterie
  • slevy na firemní výrobky pro celou rodinu
  • firemní akce a další benefity