KEY ACCOUNT MANAGER | Zdravotnické a laboratorní materiály

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-23-395286-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s prodejem zdravotnických a laboratorních materiálů? Jste komunikativní a nedělá Vám problém práce v terénu?

Pokud jste si odpověděli ano, tak čtěte dál!

Pro našeho klienta zabývajícího se distribucí zdravotnických materiálů právě teď hledáme Key Account Managera pro laboratorní a zdravotnické materiály.

Co práce na této pozici obnáší?

  • Péče o stávající klientelu – nemocnice, laboratoře, zdravotnická zařízení
  • Zpracovávání poptávek, tvorba nabídek
  • Návštěvy klientů, práce převážně v terénu
  • Pravidelné reportování činnosti a dat od svěřených zákazníků
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí (spíše okrajově)
  • Implementace nových produktů
  • Odpovědnost za obchodní výsledky
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na zdravotnictví
  • Praxe na obdobné pozici v oblasti zdravotnických materiálů
  • Znalost nemocničního prostředí a klíčových osob v oblasti nákupu a managementu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními klienty)
  • ŘP sk. B.
  • MS Office vč. Excel
Benefity
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Kurzy a vzdělávání
  • Účast na konferencích