Key Account Manager VAD (Value Added Distribution)

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-23-384182
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s prodejem IT (HW)?

Máte zároveň zkušenosti s péčí o klíčové klienty a ovládáte AJ na středně pokročilé komunikativní úrovni?

Pokud jsou Vaše odpovědi ano, tak neváhejte a přihlaste se!

Pro posílení stávajícího VAD (Value Added Distribution) týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Key Account Manager pro region Česká republika.

Vaší náplní práce bude:

  • navazování a budování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky, získávání nových zákazníků, péče o zákazníky
  • pravidelná a aktivní komunikace se zákazníky (osobně, telefonem, e-mailem)
  • zodpovědnost za růst obratu při dosažení plánované profitability u svěřených zákazníků
  • správa obchodních příležitostí a projektů v CRM systému

získávání znalostí o nabízených produktech a řešení

  • monitorování konkurence
  • spolupráce s obchodním, nákupním a marketingovým týmem
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici v oblasti IT, VAD, Business Solutions alespoň 3 roky (Systémový integrátor/Distributor/Vendor)
  • orientace v oblasti serverů, networkingu, storage
  • dobré komunikativní dovednosti a vystupování, obchodní dovednosti
  • angličtina – středně pokročilá
  • schopnost týmové spolupráce
  • řidičský průkaz sk. B
  • pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
Benefity
  • služební auto pro služební i soukromé účely
  • prostor pro profesní rozvoj
  • zajímavé finanční ohodnocení – fixní mzda plus bonusy
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál 55 Kč/den, 25 dní dovolené + 4 dny sick days ročně, * placená výuka anglického jazyka, karta Multisport, zaměstnanecké slevy, bonusy, možnost práce z domova, kurzy, bonusy při mimořádných událostech aj.)
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • neformální prostředí, zázemí v okolí sídla společnosti– restaurace, obchody