.NET DEVELOPER - možnost práce z domova

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
18-16-383317-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro naše interní oddělení hledáme posilu do týmu IT odborníků. Pojďte s námi pracovat na vývoji interních aplikací pro Grafton a jeho pobočky po celé Evropě přímo z centra všeho dění.

Konkrétní povinnosti a zodpovědnosti:

  • vývoj aplikací ve vývojovém prostředí Visual Studio
  • správa svěřeného kódu v prostředí TFS
  • správa technické a provozní dokumentace, komentování kódu
  • odbavovaní požadavků v rámci ServiceDesk nástroje
  • řešení technických problémů interních aplikací
  • odpovědnost za vývoj a plynulý chod svěřené aplikace/modulu.
Požadavky
  • znalost platformy .NET Framework a programování v jazyku C#
  • zkušenost s vývojem v C#
  • znalost T-SQL a práce s MS SQL (stored procedures, views)
  • teamový hráč
  • angličtina slovem a písmem

Výhodou:

  • zkušenost s vývojem frontendu v Javascriptu, CSS, HTML5
  • znalost WinForms a WPF
  • zkušenosti s ASP.NET MVC
  • znalost GIT
  • znalost práce se servisně orientovanou architekturou REST, WebAPI, WCF
  • zkušenosti s Agilním vývojem.
Benefity
  • čtvrtletní bonusy,
  • 4 dny placeného volna navíc nad rámec zákonné dovolené,
  • cafeterie ve výši až 14 400 Kč/rok,
  • stravenkový paušál,
  • 2 sick days/rok,
  • občasný home office,
  • multisport karta,
  • možnost profesních školení,
  • kanceláře v Palladiu s velmi dobrou dostupností.