JEŘÁBNÍK ŠIKULA | až 34 000 | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
31 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
6-10-388508
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi šikula co to umí s jeřábem a těžkou mechanikou? Nevadí ti třísměnný provoz, máš praxi a technické myšlení ti nedělá problém?

Hledáš práci, kde se můžeš na všem domluvit a rádi ti vyjdou vstříc?

Pak neváhej a ozvy se nám.

Tvým úkolem bude:

  • Výroba, opravy a montáž strojů, zařízení a velkých celků dle výkresové dokumentace, nebo dle zadání nadřízeného
  • Práce s jeřáby a plošinami
  • Montáž, demontáž a testování zařízení
  • Vypisování a správa příslušné dokumentace
  • Spolupráce s ostatními kolegy v pracovním týmu v rámci plnění pracovních povinností
  • Dodržování bezpečnosti a právních předpisů, vyhlášek a nařízení ČR a EU
Požadavky
  • Zkušenost s těžkou montáží min. 2 roky
  • Zkušenost s montáží dle výkresové dokumentace
  • Technické myšlení
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu
  • Platný jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč (vyplacení 1/2 po ukončení zkušební doby, vyplacení 2/2 po 6 měsících pracovního poměru)
  • Dovolená 4 týdny
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Měsíční bonus dle plnění až 5 400 Kč
  • Kafeterie 300 Kč
  • Hrazená nemocenská (sick days) 2 dny