Java developer - Junior| Mid-Senior

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-16-383941
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s Javou a zajímá Vás kybernetická bezpečnosť?

Ve spolupráci s kolegy v Německu a ve Francii vyvíjíme řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřením na správu uživatelských identit a řízení přístupu (Identity and Access Management). Naše řešení umožňují řízení jednotného přístupu k informačním systémům v heterogenním prostředí, zejména v rámci velkých organizací.

  • Spolupráce na mezinárodních projektech v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Spolupráce s vývojovým týmem v Brně i kolegy v zahraničí
  • Vývoj softwarových řešení na poli správy uživatelských identit a řízení přístupu
  • Vývoj za použití standardizovaných agilních procesů a nástrojů (metodologie scrum, Java, Eclipse, NetBeans, SVN, Maven, Ant, Jenkins, SonarQube...)
  • Programování pomocí jazyka Java a webových technologií
Požadavky
  • Znalost programovacího jazyka Java
  • Dlouhodobá účast na projektu
  • Znalost anglického jazyka (C1) - účast na meetingech denně v angličtině

Výhoda:

  • Certifikace Oracle
  • Znalost webových technológií
  • Znalost LDAP či Active Directory výhodou
  • Znalost němčiny či francouzštiny
Benefity

Nabízíme:

  • Plný nebo částečný úvazek
  • 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills) včetně možnosti certifikací, například Java SE Programmer
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis.Kč/ročně)
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
  • MultiSport karta
  • Nadstandartní lékařská péče
  • Podporu buddyho pro zaškolení do používaných technologií a procesů