IT SUPPORT | L1 | AŽ 60 000KČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-15-396734
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Správa serverů? Správa záloh? Vzdálena údržba? Konfigurace? Patchování?Domluvíš se anglicky ? Víš o čem mluvím? Pak neváhej a dej mi o sobě vědět! Právě hledám vhodného kandidáta na pozici " IT SUPPORT".

Co budeš dělat:

  • Budeš technickou podporou uživatelům
  • Budeš nastavovat popř. přeinstalovávat klientské počítače
  • Budeš řešit problémy nahlášené pomocí ticketů
  • Budeš implementovat a testovat nové technologie
  • Budeš školit nové zaměstnance v rámci IT
  • Budeš spolupracovat s dalšími odděleními
Požadavky
  • IT vzdělání
  • AJ min. na úrovni B2
  • Praxe na obdobné pozici / se zákaznickým servisem min.2roky
  • Znalost operačního systému Windows 10/11, Microsoft Office Suite, Office 365
  • Zkušenost s podporou HW systémů
Benefity
  • bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • 25dnů dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • flexipassy
  • kurzy AJ
  • pravidelné interní i externí školení
  • příspěvky na volnočasové activity