IT SPECIALISTA | junior

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-15-384025-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nadnárodní společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledáme IT SPECIALISTU, který se bude soustředit na oblast sítí a připojení koncových uživatelů.

Čekat Vás bude:

  • komunikace s IT centry zahraničních poboček společnosti, komunikace v AJ
  • spolupráce na mezinárodních projektech
  • řešení problémů v oblasti IT infrastruktury a připojení
  • identifikace slabých míst zavedené infrastruktury, návrhy na zlepšení

Pracovat budete v týmu s dalšími 6 kolegy. Vaše práce bude ale převážně samostatná.

Tato pozice je vhodná i pro šikovné ABSOLVENTY středních nebo vysokých škol, kteří mají všeobecný přehled o problematice sítí a rádi by nastartovali svou kariéru.

Požadavky
  • Vzdělání v oboru IT nebo relevantní praxe alespoň 1-2 roky
  • Znalost síťových prvků (firewall, routery, switche, VPN apod.)
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Samostatnost
Benefity

5 týdnů dovolené

13. mzda

jazykové vzdělávání

Cafeterie

příspěvek na penzijní pojištění

příspěvek na stravování