IT SPECIALISTA | KRUPKA | 40 000 Kč/ měs.

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-15-388514-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s IT podporou a mluvíte anglicky? Přihlaste se nám!

Náplň práce:

  • instalace a správa počítačových technologií
  • podpora koncových uživatelů v kancelářském a výrobním prostředí s 24/7 provozem
  • diagnostika, servis a opravy HW, SW
  • správa mobilních zařízeni Windows Mobile, Android a iOS
  • administrace Windows Serverů
  • spolupráce na projektech IT oddělení pro podporu výrobních procesů
  • spolupráce na rozvoji IT firemního prostředí
  • tvorba dokumentace a uživatelských manuálů
  • úzká spolupráce s kolegy z ostatních oddělení společnosti na řešení problémů a projektů
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického zaměření, ideálně IT
  • praxe v IT podpoře minimálně 3 roky
  • zkušenosti s podporou koncových uživatelů v kancelářském a výrobním prostředí
  • znalost OS Microsoft Windows 7/10, HW a SW pracovních stanic a periferii na administrátorské úrovni
  • zkušenosti s Microsoft Office 2016/2019 (zkušenosti s VBA výhodou)
  • administrátorské znalosti OS Windows Server (AD, DNS, DHCP, GPO) a prostředí Hyper-V
  • znalost sítí a protokolů (připojení zařízení do firemní sítě a jeho konfigurace)
  • znalosti konfigurace a údržby kancelářských zařízení
  • základní povědomí o VoIP
  • znalosti a zkušenosti s OS Android + iOS na mobilních zařízeních
  • samostatnost, důslednost, pečlivost, flexibilita a chuť se učit a rozšiřovat své znalosti a schopnosti
  • aktivní znalost AJ
  • všeobecný přehled v oblasti IT
Benefity
  • pracovní doba 37,5h/ týden
  • 25 dní dovolené
  • 3% penzijního připojištění
  • 150 CZK stravenky/den
  • kvartální odměny
  • příspěvek na dopravu 2000Kč
  • další vzdělávání a růst