IT KONZULTANT | až 70 000 Kč | FIREMNÍ VŮZ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
16-16-397508-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ovládáš alespoň jeden programovací jazyk na skriptovací úrovni? Nebojíš se cestovat a komunikovat v angličtině?

Tak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Rozvíjející se mezinárodní společnost, jejíž hnacím motorem je rozšíření moderních digitálních služeb, hledá do svých řad novou posilu na pozici KONZULTANTA do brněnského officu.

  • Budeš konzultovat se zákazníkem a na základě jeho potřeb upravovat aplikaci
  • V prostředí aplikace budeš skripty upravovat, rozšiřovat nebo psát vlastní
  • Budeš pracovat v týmu s jinými konzultanty nebo samostatně
  • Často budeš cestovat přímo k zákazníkovi převážně v rámci západní Evropy
Požadavky
  • orientace v IT oblasti a znalost programování v jakémkoliv jazyce (ideálně Java)
  • schopnost analyzovat požadavky zákazníků
  • bezproblémová komunikace v angličtině slovem i písmem
  • chuť cestovat po Evropě
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity

Co ti na oplátku nabídneme my:

  • 13. plat
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • pružnou pracovní dobu
  • home office
  • benefitní systém Cafeterie
  • firemní školení, jazykové kurzy
  • firemní notebook
  • zapůjčení firemních aut i k soukromým účelům
  • relokační balíček
  • firemní bezúročnou půjčku