IT KONZULTANT

Referenční číslo
12-15-386509-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro stabilní firmu z oblasti IT hledáme člověka na pozici IT KONZULTANTA!

Budete:

  • cestovat za našimi zákazníky
  • pomáhat našim zákazníkům najít vhodná řešení řešení
  • úprava firemního produktu pro cílového klienta
Požadavky
  • obecná znalost programovacího jazyka na scriptovací úrovni (PYTHON výhodou)
  • znalost AJ
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, komunikativnost
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra
  • Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, 13. plat, sick day, relokační balíček, benefitní systém formou „cafeteria“)