IT BUSINESS ANALYTIK | VHODNÉ PRO STUDENTY

Plný úvazek
Mzda
200 - 250 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
18-16-395264-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost Grafton hledá novou posilu do svého interního IT týmu na zkrácený úvazek.

Jsi student/-ka VŠ, hledáš dlouhodobou brigádu a business analýza je přesně ta cesta, kterou se chceš po studiích vydat?

Hlavní zodpovědnosti:

  • sběr byznys požadavků a jejich transformace do technické roviny
  • tvorba funkční specifikace – případy užití, návrh uživatelského rozhraní, návrh datového modelu, návrh aplikačních rozhraní
  • podpora a rozvoj interních systémů v rámci regionu střední Evropy – řešení incidentů, změnových požadavků a servisních požadavků
  • účast na mezinárodních projektech ve spolupráci s mateřskou společností Gi Group
  • tvorba testovacích scénářů a testování
  • školení uživatelů a tvorba uživatelských příruček
  • možnost podílet se na řízení projektů

Spolupráce na DPP/DPČ

Pracovní úvazek: 20-30hodin týdně, dle tvých možností

Požadavky
  • předchozí zkušenost s IT byznys analýzou alespoň v rámci brigád nebo zajímavých školních projektů
  • student/-ka vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • anglický jazyk na úrovni B2 (budeš pracovat v mezinárodním prostředí)
  • analytické myšlení
  • komunikativnost
  • znalost modelovacích nástrojů – Enterprise Architect, Microsoft Visio VÝHODOU
  • znalost modelovacích jazyků UML a BPMN VÝHODOU
  • znalost jazyka SQL VÝHODOU
Benefity
  • možnost profesních školení
  • občerstvení na pracovišti
  • kanceláře v centru Prahy (vedle OD Palladium)