IT BEZPEČNOSTNÍ ANALYTIK

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
8-15-393127-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Činnost na projektech kybernetické bezpečnosti
  • Bezpečnostní analýza IT prostředí
  • Prověřování a vyhodnocování bezpečnostních událostí
  • Návrhy opatření z pohledu kybernetické bezpečnosti
  • Práce s automatickými bezpečnostními nástroji
  • Ruční ověřování zjištěných událostí
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Všeobecnou znalost produktů Windows a Linux/Unix
  • Znalost TCP/IP a protokolů
  • Obecný technický přehled v IT technologiích
  • Základní přehled o kybernetické bezpečnosti
  • Základní přehled o typech kybernetických útoků
  • Ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivnost
  • Příjemné vystupování
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1 a výše (potřeba domluvit se)
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

  • Certifikace CompTIA Pentest+
  • Certifikace CEH
  • Certifikace OSCP
  • Certifikace eCPPTv2
  • Prokazatelná praxe v oboru 2 roky
Benefity
  • Dynamické prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • HomeOffice
  • Notebook
  • Telefon
  • Školení, certifikace, prostor pro sebevzdělávání a další osobní rozvoj
  • Plný pracovní úvazek
  • Sickdays