IT ANALYTIK | OSTRAVA

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
4-15-397723-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro menší českou společnost hledáme kandidáta/tku na pozici IT ANALYTIK | OSTRAVA. Máte zkušenosti s analýzou a uživatelským testováním? Znáte databáze, SQL, UML? Domluvíte se v angličtině? Dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:

  • sběr a analýza požadavků vyplývajících ze strategie IT
  • analýza, tvorba a aktualizace dokumentace a navrhování technických řešení
  • spolupráce na testování aplikací
  • spolupráce při řešení zákaznických požadavků
  • další
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání v oblasti IT + praxe na pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka pro komunikaci s kolegy
  • zkušenosti s analýzou a uživatelským testováním
  • zkušenosti s databázemi, SQL, UML
  • pokročilá znalost MS Office
  • analytické a logické dovednosti
Benefity
  • roční odměny
  • 25 dní dovolené
  • stravenková karta
  • občerstvení na pracovišti
  • výuka AJ v pracovní době
  • další