INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY| AUTOMOTIVE

Referenční číslo
8-6-382861
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Péče o zákazníky, řešení požadavků a častá komunikace telefonickou, emailovou a občas osobní cestou, to je to co Vás čeká na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Co Vás bude na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY čekat?

  • Zpracování a kontrola zákaznických odvolávek sériové a před-sériové výroby
  • Zpracování prototypových a jednorázových objednávek
  • Denní emailová a telefonická komunikace se zákazníky
  • Denní komunikace s týmem plánování výroby.
  • Obsluha zákaznických webových portálů
  • Řešení reklamací, 8D report
  • Zajišťování expresních dodávek ve spolupráci s koordinátorem transportu a oddělením expedice a skladu
Požadavky

Co k pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY potřebuje za znalosti a zkušenosti?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Výhodou Vám budou zkušenosti na obdobné pracovní pozici
  • Pokročilá znalost anglického a německého jazyka podmínkou
  • Mít velmi dobré komunikační dovednosti
  • Pokročilá znalost Excelu (kontingenční tabulky pro Vás nebudou cizí)
  • Logické myšlení
  • Znalost práce v systému SAP Vám bude výhodou
Benefity
  • 13. plat,
  • Plně dotované stravné,
  • 25 dní dovolené,
  • Firemní akce,
  • Kafeterie,
  • Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích)
  • Pružná pracovní doba (na některých pozicích)
  • Příspěvek na dopravu (na některých pozicích)
  • Životní pojištění/Penzijní připojištění (na některých pozicích)
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Ovocné středy