IT SECURITY INŽENÝR | PARDUBICE | AŽ 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
5-16-391121-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro strojírenskou prosperující společnost, která se zabývá zakázkovou výrobou, hledáme kandidáta do dvoučlenného IT týmu na pozici inženýra pro IT bezpečnost.

Dáváme šanci absolventům informačních oborů, ale uvítáme i zkušeného kandidáta.

Co Vás na pozici čeká?

  • návrhy řešení IT bezpečnosti a jejich správa
  • systémové propojování IT/OT technologií
  • definování technických IT standardů
  • příprava IT infrastruktury pro digitalizační projekty
Požadavky
  • vzdělání IT směru - výhodou obor kybernetická bezpečnost
  • schopnost komunikovat v AJ - spolupráce se zahraničními kolegy

Pozice vhodná i pro absolventy. Nástup ideálně ihned.

Benefity
  • atraktivní mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • široká škála dalších benefitů