INŽENÝR KVALITY| ZÁKAZNÍK| LOVOSICE

Plný úvazek
Mzda
41 000 - 43 000 Kč
Referenční číslo
8-10-375669
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobního závodu v Lovosicích hledáme do oddělní kvality posilu. Inženýr zákaznické kvality, který plynule hovoří anglicky je volný!

Inženýr zákaznické kvality bude:

  • komunikovat se zákazníky
  • řešit zákaznické reklamace
  • monitorovat defekty a vyhodnocovat je
  • vytvářet a revidovat inspekční standardy produktů v sériové výrobě
  • řešit a dohlížet na implementaci změnových řízení
  • připravovat a vést procesní audity interních linek
  • koordinovat systém kontrol
Požadavky

Požadavky na INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • 2 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu
  • práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti,
  • znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D,
  • výhodou bude znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6,
  • komunikativní angličtina, min. úroveň B1
  • schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci,
  • řidičské oprávnění sk. B
Benefity
  • dovolená navíc
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
  • závodní lékařská péče a příspěvek na rehabilitaci
  • systém benefitů a odměn
  • relokační balíček v případě nutnosti stěhování