INŽENÝR KVALITY JUNIOR

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-394020-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte uplatnění po škole nebo máte již krátkou praxi ve strojírenské výrobě? Láká Vás obor kvality? Pošlete nám svůj životopis. Hledáme JUNIOR INŽENÝRA KVALITY.

Co by Vás na takové pozici čekalo?

  • Řešení reklamací
  • Komunikace s dodavateli, podílení se na auditech
  • Kontrola procesů v rámci výroby
  • Neustálé zlepšování kvality
  • Vyhledávání nedostatků ve výrobě a jejich odstraňování, zavádění nápravných opatření

Pro více informací nám zašlete Váš životopis nebo si zavolejte na číslo 724 404 390.

Požadavky
  • VŠ technické vzdělání nebo relevantní praxe (1-2 roky)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Povědomí o normách kvality, zkušenosti se strojírenskou výrobou
  • Zájem o oblast kvality, zájem učit se novým věcem
Benefity
  • 13. mzda
  • stravenky
  • penzijní pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • relokační balíček