Inženýr kvality

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-18-378922
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro automotive dodavatele v Milovicích (asi 30 minut od metra Černý Most) hledáme Inženýra kvality - projektová kvalita.

Náplň práce:

  • Práce na systému kvality
  • Posuzování neshodných výrobků a koordinace reklamačního procesu (8D report)
  • Člen týmu FMEA
  • Řízení zákaznických reklamací
  • Kontrola dodržování zákaznických specifikací – řízení rekvalifikačních zkoušek
  • Řešení neshod ve výrobě
  • Tvorba a řízení kontrolních plánů
  • Analýza neshod a řešení nápravných opatření k nim (interní zmetkovitost / neshody)
  • Příprava a účast na externích auditech (zákaznických, 3. stranou)
  • Tvorba, zavádění a řízení kontrolních postupů
  • Tvorba katalogů vad a referenčních vzorků
  • Provádění vzorkování vůči zákazníkům a činností se vzorkováním souvisejících
  • Komunikace a jednání se zákazníky
Požadavky
  • SŠ technického směru
  • Znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka výhodou)
  • Praxe na kvalitě v automotive min. 2 roky
  • Znalost oblasti QMS (IATF 16949:2016)
  • Znalost VDA 2, VDA 6.3, VDA 6.5
  • Znalost 8D Reportu
  • Znalost metodiky a realizaci MSA
  • Znalost metodiky FMEA, PPAP, SPC a dalších nástrojů řízení kvality
  • Řidičské oprávnění sk. B
Benefity
  • Příjemné a stabilní zázemí výrobní automotive firmy
  • Potřebná zaškolení a školení
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Pololetní bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příjemné zázemí české výrobní firmy s tradicí
  • Pružnou pracovní dobu - pracovní fond 37,5 hodiny