Inženýr dodavatelské kvality

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-18-388525-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro dodavatele špičkových automobilek právě otevíráme pozici Inženýr dodavatelské kvality.

Jste zkušený/-á v oblasti kvality dodavatelské? Máte zkušenosti s komunikací s dodavateli?

Jako Inženýr dodavatelské kvality budete:

  • Podporovat PPAP proces dodavatele
  • Sledovat koordinaci dílčích vzorků pro rozměrové přezkoumání a montážní zkoušky
  • Dohlížet na zajištění technických a kvalitativních požadavků veškerých komponentů od dodavatele
  • Řídit oznámení od dodavatelů, jejich odezvu, omezení, určení příčiny
  • Řešit nápravná opatření
  • Sledovat všechny náklady související s dodanými komponenty se špatnou kvalitou
  • Tvořit reporty
Požadavky
  • Technické vzdělání velkou výhodou
  • Praxe v oboru alespoň 2 roky na obdobné pracovní pozici
  • Zkušenost z výrobní společnosti, automotive zaměřené výhodou
  • Komunikativní anglický jazyk
  • MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • Půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí
  • Flexipass - 500 Kč/měs.
  • Obědy zdarma
  • Služební notebook a telefon
  • Výhodný mobilní tarif pro soukromé využití
  • Příspěvek na penzijní připojištění (až 1200 Kč/měs.)
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Firemní akce
  • Očkování proti chřipce, vitamínové doplňky
  • Možnost kariérního růstu