KONTROLOR/KA KVALITY| OLOMOUC

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
32 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
12-18-395307-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do strojírenské společnosti přijmeme nového kolegu/kolegyni do oddělení Kvality -pozice INSPEKTOR/KA KVALITY.

  • Kontrola vyráběných dílů s technickou dokumentací a zajištění shody výrobků s výkresem.
  • Vedení dokumentace o měření.
  • Řešení neshodných výrobků ve spolupráci s dalšími odděleními.
  • Účast na vstupních školeních zaměstnanců v oblasti měření a vizuální kontroly
  • Provádění kontrolních měření, metodické vedení operátorů v oblasti měření
  • Prohlubování znalostí v oblasti jakosti a systému kvality
  • Základní komunikace se zákazníky v oblasti schvalování výjimek na neshodné výrobky
  • Provádění vstupní kontroly dílů a materiálových certifikátů
Požadavky
  • SŠ vzdělání, technického zaměření výhodou
  • min.2 roky praxe technické pozici ve výrobní strojírenské společnosti (práce s výkresovou dokumentací a přesnými měřidly podmínkou), nebo alespoň 1 rok na pozici kontrolora kvality ve výrobní strojírenské společnosti
  • znalost AJ výhodou

Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí-pátek)

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky 120 Kč
  • Příspěvek na občerstvení 200Kč
  • Příspěvek na dopravu ve výši 3kč/km
  • Nadstandartní příplatky odpolední 20%, přesčas 30%
  • Roční bonus ve výši až 2/3 hrubé měsíční mzdy
  • Pololetní bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění ve výši 666Kč měsíčně
  • Kariérně růst