INFORMATION SECURITY SPECIALIST l PARDUBICE

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
5-18-367876
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE INFORMATION SECURITY SPECIALIST!

Pro významného zaměstnavatele v Pardubicích hledáme supermana, který se bude starat o bezpečnost v této společnosti.

Co Vás na této pozici čeká?

  • zodpovědnost za implementaci a údržbu systému řízení informační bezpečnosti ISMS dle normy ISO27001
  • implementace korporátních bezpečnostních politik a standardů
  • vyhodnocování rizik, monitorování a zlepšování systému – pravidelná kontrola, audit a řešení bezpečnostních incidentů ISMS
  • podpora provozu a rozvoje bezpečnostních systémů (HSM, SIEM)
  • podpora a školení zaměstnanců firmy v oblasti ISM
  • vedení dokumentace a agendy informační bezpečnosti
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • min. 1 rok praxe v oboru se zkušeností s řízením bezpečnosti informací (ISMS)
  • všeobecný přehled v ICT v návaznosti na security řešení
  • znalost Linux OS
  • výhodou znalost ISO27001, GDPR, HSM (Hardware Security Module řešení), PKCS a digitálních certifikátů
  • pokročilá znalost anglického jazyka (B1 - B)
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • pravidelná možnost využívat možnosti home office
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované závodní stravování
  • propracovaný systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center)