HSE MANAGER | AUTO

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
6-10-397575
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený manažer a víš co obnáší BOZP, PO a EKOLOGIE ve výrobní společnosti?

Pak přesně tebe hledáme na pozici HSE MANAGER.

Tvojí náplní práce bude:

  • Komplexní vedení, koordinování a řízení HSE aktivit v závodu
  • Poskytování rad a doporučení ohledně bezpečnosti a ochraně zdraví při práci
  • Zajištění a spolupráce při auditech
  • dodržování norem BOZP, PO a ochrany životního prostředí
  • Rozvíjet, implementovat a podporovat programy HSE v rámci společnosti;
  • Zajistit místní certifikační procesy HSE a vést neustálé zlepšování ve svěřené oblasti odpovědnosti
  • Přispívat k dosažení HSE cílů a strategických plánů
  • Vést tým pro vyšetřování incidentů a poskytovat pokyny k prevenci opakování incidentů
  • Posílit firemní kulturu a bezpečnostní programy
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání s maturitou
  • MS Office/Excel – velmi dobrá znalost
  • AJ a ČJ - plynule- nutností
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Minimálně 3 roky zkušenosti z oblasti HSE ve výrobní společnosti
  • Znalost systémů manažerství HSE, dokumentace a auditů
  • Znalost norem(ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001)
  • Znalost legislativy HSE, BOZP a PO v ČR
  • Zkušenosti s vyšetřováním incidentu
Benefity
  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně
  • služební auto
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Home office (DLE DOHODY)
  • Čerpaní náhradního volna za nadčasové hodiny
  • Stravenkový paušál 99 Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity min. 4 000 Kč za rok
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené zaměstnavatelem