HR SPECIALISTA | EXTERNÍ HR | až 40 000Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
18-14-397087
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

NÁBORY, ADMINISTRATIVA, OBCHOD - tak přesně o tom je naše práce, která prostě musí bavit :)

Čeká tě velmi různorodá práce:

  • nábory na technické pozice (směnový mistři, CNC obraběči, technologové a další)
  • nábory na dělnické pozice ve výrobě (montážní dělníci, kontroloři, skladníci,...)
  • nezbytná a tak důležitá HR administrativa
  • budeš prodlouženou rukou mnoha společností, které nás pravidelně oslovují s poptávkami
  • příprava podkladů pro mzdy pro část agenturních zaměstnanců
  • ...a další

Nástup: dle dohody

Lokalita: Anglické nábřeží, BCB Building

Pracovní doba: flexibilní s možností využití home office

Požadavky
  • praxi v oblasti náboru (agenturních pracovníků velkou výhodou) aspoň 6 měsíců
  • pečlivost a zaměření na detail (ano, čeká tě i spousta papírování)
  • chuť se neustále vzdělávat
  • základní úroveň angličtiny výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič podmínkou
Benefity
  • měsíční provize
  • až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
  • 2 dny home office/týden
  • 2 sick days/rok
  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelná školení
  • stravenkový paušál
  • cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
  • jazykové kurzy
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • multisport karta
  • občerstvení na pracovišti
  • dárek k narozeninám a pracovním jubileím