HR SPECIALIST

Referenční číslo
4-14-396626
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti s náborem a láká Vás práce v interním HR? Chcete se podílet na administrativě, zaškolování, náboru, firemních akcích? Hledáte pozici ve skvělém týmu u mezinárodní společnosti? Máte rádi změny a rychle se přizpůsobíte? Jste komunikativní, příjemná/ý, máte rádi práci s lidmi? Pak je tu pozice právě pro Vás - HR SPECIALIST!

Náplň práce:

  • zajištění náborového procesu - včetně přípravy smluv, zajištění lékařských prohlídek
  • zajištění komplexního zaškolení zaměstnanců
  • spolupráce s přípravami zaměstnaneckých akcí
  • správa osobních složek zaměstnanců
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost s náborem min. 1 rok
  • anglický jazyk pro občasnou komunikaci
  • odpovědný přístup k práci, komunikativní, příjemná osobnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • poukázky FlexiPass
  • možnost občasného HO