PERSONALIST(K)A | RECRUITER(KA) - BEZ PRAXE A AJ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
18-14-393621-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěl/a bys pracovat v HR, ale nemáš žádnou praxi? Jsi čerstvě po škole a máš chuť se učit novým věcem? Jsi komunikativní a máš drive?

Co u nás práce konzultanta znamená:

  • odpovědnost za celkový proces náboru zaměstnanců (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů našim klientům)
  • rozvíjení obchodních vztahů s klienty
  • drobná administrativa
Požadavky

Přejeme si:

  • nadšení a zájem o oblast HR
  • zkušenosti z administrativy, zákaznického servisu, HR nebo obchodu alespoň 1 rok
  • angličtina je výhodou, nikoliv podmínkou
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič podmínkou
Benefity
  • až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
  • 2 dny HO/týden (po zaučení)
  • 2 sick days/rok
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
  • stravenkový paušál (60Kč/den)
  • příspěvek na životní/důchodové pojištění (po 2 letech)