PERSONALIST(K)A| RECRUITER(KA)

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
18-14-396403
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dáváme příležitost všem, kdo se nebojí pohovorovat, komunikovat a hlavně být úspěšný!!

Náplní práce je:

  • pečovat o kandidáty - inzerovat pozice, procházet životopisy, vést pohovory s kandidáty, vybírat ty nejlepší a prezentovat je klientům
  • pečovat o klienty - konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb, navrhovat řešení na míru jejich potřebám
  • pracovat s naší interní databází - pečlivě zaznamenávat důležité informace z projektů, pro jejich snadnější řízení
Požadavky
  • nadšení a zájem o oblast HR
  • komunikativní angličtina, základní znalosti nutností
  • zkušenosti v HR jsou jen vítány
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • ochota se učit!!
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič PODMÍNKOU
Benefity
  • až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
  • 2 sick days/rok
  • po zaučení až 2 dny home office týdně
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
  • stravenkový paušál
  • multisport karta
  • občerstvení na pracovišti