HR Manažer/ka - TOP POZICE !

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
9-14-393198
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

V zavedené společnosti v plzeňském kraji se aktuálně nabízí volná pozice HR manažera. Máte zkušenosti s aktivním náborem zaměstnanců, komunikací s personálními agenturami a optimalizací HR procesů jako takových. Domluvíte se bez problémů anglicky? Pokud ano, ozvěte se nám.

Na pozici HR MANAŽERA budete mít na starosti:

  • vedení HR oddělení a nábor nových zaměstnanců
  • tvorbu a zajištění onboardingu zaměstnanců a jejich podporu
  • starost o školení a vzdělávání zaměstnanců
  • spolupráci s mateřskou společností
Požadavky
  • zkušenosti z výrobní společnosti na pozici HR manažera
  • zkušenosti s náborem a optimalizací HR procesů
  • znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost zákoníku práce
Benefity
  • Osobní automobil
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Hrazené stravování
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce