HR MANAGER

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
12-14-382982
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost s dlouholetou tradicí v oblasti stavebnictví přijmeme kolegu či kolegyni na pozici HR MANAGERA!

Co bude náplní tvé práce?

  • odpovědnost za oblast řízení lidských zdrojů společnosti v několika zemích
  • rozvoj zaměstnanců prostřednictvím procesů hodnocení, vzdělávání a rozvoje, talent managementu apod.
  • řízení a zajištění kapacity pracovníků pro plnění úkolů společnosti
  • návrhy úprav systému odměňování a benefitů
  • zajištění správné aplikace pracovněprávní legislativy
  • budeš kontaktní osobou pro státní a místní úřady, zástupce zaměstnanců a jiné instituce
  • vedení malého týmu pracovníků
Požadavky

Co od tebe očekávámě?

  • vzdělání v oblasti HR (andragogika, ekonomie, management apod.)
  • alespoň 5 let zkušeností s vedením personálního oddělení
  • zkušenosti z prostředí mezinárodní společnosti
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2/C1 (každodenní komunikace)
  • výborná znalost pracovněprávní legislativy
  • zkušenosti s HR procesy (hodnocení zaměstnanců, talent review, odměňování, nábor, vzdělávání a výcvik atd.)
  • motivaci, odhodlání a strategické myšlení
Benefity

Co ti za to nabízíme?

  • práci mimo oblast automotive
  • práci v mezinárodní prostředí
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • možnosti vzdělávání
  • další firemní benefity